instytut muzyki i tańca
Nowa Orkiestra Kameralna

Nowa Orkiestra Kameralna

Fundacja

ul. Białostocka 48 m 54
03-748 Warszawa
tel. 604826986
info@fnok.pl

www.fnok.pl

Muzyka powinna być dostępna dla wszystkich, ponieważ łączy ludzi, wzbogaca więzi międzyludzkie. Pozwala także rozwijać poczucie własnej wartości i wyobraźnię, pomaga w nauce przedmiotów ścisłych i języków obcych.

Poprzez nasze różnorodne działania, zaangażowanie w animację muzyczną chcemy udowodnić, że muzyka jest dla wszystkich, bez względu na wiek, pochodzenie, doświadczenie i umiejętności.

Fundacja NOK została zarejestrowana w październiku 2001. Głównymi celami Fundacji jest promocja muzyki klasycznej orkiestrowej i kameralnej oraz opery i teatru muzycznego zarówno na poziomie profesjonalnym, szkolnym i amatorskim. Fundacja Nowa Orkiestra Kameralna to dynamicznie rozwijająca się organizacja zajmująca się popularyzacją muzyki i muzykowania. Stawia sobie za cel dotarcie do jak najszerszego grona słuchaczy oraz edukację poprzez kontakt z muzyką.

Dzięki wsparciu lokalnych władz, Fundacja już od kilku sezonów z dużym sukcesem organizuje spotkania z muzyków dla uczniów szkół podstawowych, przedszkolaków, rodzin.

Fundacja posiada status OPP, dzięki czemu można nasze działania wspierać przekazując 1% podatku.

działania
Filharmonia Przedszkolaka

Filharmonia Przedszkolaka

warsztaty, koncerty
więcej